Referencje

Kamil i Roksana Lipińscy to idealnie dobrany duet. Doświadczenie i wiedza którą zdobyli, skrupulatnie wykorzystują w praktyce co przełożyło się u mnie na zaufanie do tego duetu:). Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, którą mamy i którą się rozwija. DZIĘKUJĘ! i POLECAM!

Artur Dumin

Profesjonaliści pod każdym względem. Współpraca z Kamilem i Roksaną sprawia, że na każdym etapie można czuć się bezpiecznie, być na bieżąco ze wszystkimi podejmowanymi działaniami i spodziewać się pełnej realizacji planu, który został wcześniej opracowany. Zdecydowanie polecam, a nie często to robię 🙂

Michał Ziółko

Kamil i Roksana przeprowadzili dla mnie szkolenie z obsługi inwestycji deweloperskich na najwyższym poziomie! Zdobyta wiedza przełożyła się w krótkim czasie na pierwsze efekty. So!Invest to firma godna polecenia!

Mateusz Serczyk

Państwa Lipińskich poznałem ponad rok temu, mega profesjonaliści, zorganizowani, pomocni z indywidualnym podejściem do każdego klienta/problemu. Tak więc jak potrzebowałem rozszerzyć swoje umiejętności sprzedażowe bez zastanowienia sięgnąłem po ich kurs. I się nie zawiodłem a wręcz przeciwnie jakość i zawartość tego szkolenia przerosła moje oczekiwania.
Widać kilkunastoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości oraz pozytywne emocje, które do około siebie tworzą.
Tak więc polecam SOinvest, Roksanę i Kamila jako solidnego partnera w biznesie, na którym można polegać.

Jacek Krasnodębski