Odrobina historii

Nazywam się Kamil Lipiński, może się zdarzyć że zapomnisz jak brzmi moje nazwisko, dlatego zapisz mój numer w telefonie jako „gość od nieruchomości” albo lepiej „człowiek od zarabiania na nieruchomościach” mam nadzieję że wkrótce będziesz mógł się przekonać że to prawda.

Przedsiębiorcą jestem praktycznie od zawsze, nie licząc czasów dzieciństwa kiedy sprzedawałem kwiaty na targu albo myłem szyby samochodowe na przejeździe kolejowym, pierwszy prawdziwy biznes założyłem mając 18 lat. Bywało różnie, pierwszy biznes zamknąłem bo przestał być rentowny, otworzyłem kolejny, ale prawdziwy przełom nastąpił w 2011r.

W życiu zakochałem się prawdziwie kilka razy, pierwszy raz w 2006r. poznałem wtedy swoją obecną Żonę, drugi raz w 2011r. wówczas poznałem i pokochałem rynek nieruchomości. Jestem stały w uczuciach, zarówno z Żoną jak i z rynkiem nieruchomości jestem do dziś, a nasze relacje wspaniale się rozwijają.

Karierę w nieruchomościach zaczynałem jako doradca kredytowy, ale od razu czułem że sercem bliżej mi do budynków niż finansów – chociaż z tymi drugimi też się dobrze dogaduję a na drugie imię mam „excell”. W 2014 roku otworzyłem biuro nieruchomości, bardzo szybko wyspecjalizowałem się w prowadzeniu zewnętrznych działów sprzedaży dla deweloperów, do dziś moja firma zrealizowała sprzedaż ponad 20 inwestycji. Kiedy poznałem dobrze rynek deweloperski, naturalną ścieżką rozwoju były własne inwestycje.

Co robię teraz?

Obecnie działam w nieruchomościach na wielu płaszczyznach, specjalizuję się segmencie nieruchomości mieszkaniowych. Prowadzę kilka firm:

biuro nieruchomości w którym pomagamy klientom skutecznie sprzedać domy czy mieszkania, a dla deweloperów prowadzimy działy marketingu i sprzedaży

firma deweloperska w ramach której realizujemy przedsięwzięcia deweloperskie, krótko mówiąc, budujemy i sprzedajemy domy oraz mieszkania.

Poza własnymi firmami, prowadzę także szkolenia stacjonarne oraz warsztaty online z zakresu zarządzania sprzedażą w inwestycjach deweloperskich, warsztaty powstały we współpracy z Dewelopuj.pl – ogólnopolskiej platformie edukacyjnej w branży deweloperskiej.

Jestem liderem Małopolskiego Klubu Dewelopera, zrzeszającego społeczność małych i średnich firma deweloperskich

Prowadzę konsultacje, uczę innych sprzedać lepiej, pomagam zarabiać na rynku nieruchomości, możesz mnie spotkać na różnych biznesowych wydarzeniach oraz szkoleniach, gdzie będę w roli prelegenta lub uczestnika, bo sam również dużo się szkolę.

Zainwestuj ze mną w nieruchomości! Zadzwoń: +48 786 280 120